Za tento školní výlet
dostanete jedničku

Od dětí tedy rozhodně. Vemte je přímo do srdce Máchova kraje – a „povinný“ školní výlet se rázem změní na skvělé dobrodružství u velkého jezera.

Zajištěný výlet

Vaše děti či omladinu ubytujeme v chatkách v kempu uprostřed lesa. A podle vaší volby zajistíme i snídaně, polopenzi, plnou penzi nebo svačinové balíčky na výlety do okolí.

Jako u moře

Necelých 10 minut pěšky od kempu se děti vyřádí na krásné písečné pláži Klůček. Je tu vodní skluzavka, ruské kuželky, obří šachy a božský klid bez přístupu aut a motorek.

Tajemné hrady

Podnikněte „dějepisný“ výlet ke hradnímu vězení Václava II. – slavný Bezděz je jen 9 km od kempu. Blízko je to i k dalším hradům: Houska, Kokořín nebo Ralsko.

Vemte děti na loď

Nenápadně je tak naučíte, kde že to Karel Hynek Mácha bral inspiraci pro svůj slavný Máj. A na velké lodi stejného jména děti za půl hodiny obeplují celé Máchovo jezero.

Ukážete jim zdejší zátoky, pláže, vily ve Starých Splavech, na obzoru Bezděz, těsně minete Myší ostrůvek… a možná uslyšíte i volání Hynka, Viléma a Jarmily.

Čtyřlístek naživo

Děti se už konečně musí dozvědět pravdu, kde se narodil Bobík, Fifinka, Myšpulín a Pinďa. A kde jinde to zjistit, než v blízkých Doksech, kde má Čtyřlístek vlastní muzeum.

Jaroslav Němeček, autor legendárních postaviček, tu má nedaleko chatu. Proto se z Doks staly Třeskoprsky, z hradu Bezdězu Bezzub a Máchovo jezero je… no ano, Blaťák!

Kam na výlety s dětmi po okolí?